Nadszedł moment, w którym powinniśmy zastanowić się nad tym czy możemy wymienić nasz sprzęt komputerowy na nowy.

Coraz większe wymagania sprzętowe stawiane przez dostawców oprogramowania i gier oraz spadające ceny, powodują w użytkownikach przyspieszony oddech. Każdy czas jest dobry na wymianę starego, wysłużonego gadżetu komputerowego na nowy.

Kable do komputera

Autor: srbichara
Źródło: http://www.sxc.hu
Gracz będzie celował w nowe karty graficzne, czy mocniejsze procesory i więcej pamięci RAM. Producent muzyki będzie zainteresowany mocą karty dźwiękowej i szybkością przerobu danych. Coraz tańsze laptopy, oferujące coraz większe możliwości zaczynają zostawiać w tyle klasyczne komputery stacjonarne . Oczywiście coś za coś. Zazwyczaj taki zakup wiąże się z niewielką możliwością podwyższania mocy sprzętu poprzez dodawanie czegoś więcej niż pamięci podręcznej. Wtedy musimy odwiedzić serwis komputerowy, w którym wykonamy większość przeróbek. Dużym powodzeniem cieszą się też gadżety, które do komputera możemy podłączyć. Dyski zewnętrzne, tablety czy głośniki w przeróżnych kombinacjach dolby stereo i surround.

Monitory napęczniałe jakby działały na drożdże odpłynęły w siną dal. Nie wyobrażamy sobie już chyba zwalistego urządzenia zajmującego pół naszego miejsca pracy. Technologia LCD pozwala na coraz większe przekątne i wyższą rozdzielczość obrazu. Monitor możemy oczywiście podpiąć do standardowego komputera jak i przedłużyć nasz pulpit w laptopie, w celu oglądania filmów czy grania.

Nakłaniamy Cię do zajrzenia do nowego artykułu na podobny temat – w nim znajdziesz dodatkowe wiadomości. Więc idź do strony (http://lombardpiaseczno24h.pl/) i ciesz się tym.

Coraz więcej monitorów posiada wbudowany tuner tv, co czyni je miejscem interaktywnej rozrywki. Idąc tym tropem, telewizory LCD (telewizory LCD od Panasonic) mają oczywiście funkcję podłączenia do nich komputerów.

Wspomniane wcześniej możliwości rozszerzania pulpitu na drugi monitor są bardzo wygodne. Zanim kupimy laptopa należy jednak sprawdzić jak zintegrowana karta grafiki pracuje z monitorami. Często może pojawić się problem w postaci konfliktu monitora 16:9 w laptopie a standardu 4:3 w dodatkowym sprzęcie. Warto jest wybierać sprawdzone firmy, które współpracują z szanowanymi producentami.

Comments are closed.