Czy nowatorskie rozwiązania technologiczne są niebezpieczne?

Czy nowoczesne technologie znacząco odmieniły nasz świat, ludzi? Pewnie, że tak! Ma to dużo zalet, choć nie oszukujmy się – komputery oraz Internet spowodowały, iż choćby sporo mniej własnego czasu poświęcamy familii, kontaktom z przyjaciółmi, generalnie więcej przesiadujemy w domu. Na całe szczęście nie jest bardzo źle, w dalszym ciągu wychodzimy z domu, więc alienacja nam nie powinna grozić, lecz można zaryzykować twierdzenie, że kiedyś relacje międzyludzkie były sporo bardziej głębokie. Zastanówmy się jakie są mimo wszystko atuty takich urządzeń jak przykładowo komputer apple – w sumie Apple to doskonała amerykańska marka.

zobacz:
Można zaryzykować twierdzenie, iż komputery sprawiły, że nasze funkcjonowanie stało się sporo prostsze. Zatem najzwyczajniej nie musimy przykładowo poszukiwać dłuższy okres czasu wiadomości na jakiś temat – w końcu dzięki komputerom mamy okazję ogarnąć to wszystko w szybki sposób. A poza tym Macbook Air oraz inne sprzęty sprawiły, że mamy okazję jakby nie patrzeć sprawić, iż nawet jeśli nie mamy za bardzo ciekawego życia, pasji, będziemy tak czy siak tak jakby bardziej zadowoleni z własnego funkcjonowania.

Kiedy będziesz potrzebować uzupełniającego materiału w kontekście tej problematyki, kliknij, a znajdziesz więcej pomocy tutaj. One również będą wartościowe.

Starajmy się docenić bardzo duże znaczenie pozyskiwania wiedzy – bardzo szybkiego nadmieńmy.

Warto także dostrzec, że komputery, Internet, w diametralny sposób zmieniły dzisiejszą politykę. No weźmy chociażby pod uwagę ministra Sikorskiego – codziennie pisze on na Twitterze. To powoduje, iż znacząca część internautów ma okazję na bieżąco śledzić losy polskiego ministra spraw zagranicznych. A zresztą afera WikiLeaks dobitnie pokazała, że trudniej jest w dzisiejszych czasach utrzymać tajemnice. Doceniajmy także wolność wypowiedzi – nawet w niedemokratycznych krajach w akurat Internecie zauważyć można o wiele większą swobodę. Demonstracje dotyczące ACTY pokazały, iż nie chcemy zrezygnować z wolnego Internetu. Świetnie, że istnieje tego typu medium! Przykładowe produkty tutaj.

Praca przy komputerze
Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Tak naprawdę zalet Sieci, użytkowania komputerów albo blackberry q5 (wejdź tu: ) można podać dużo więcej. Najbardziej istotne jest to by postarać się utrzymać jakąś równowagę, a więc nie przesadzać zbytnio z technologiami. Chociaż przesada w odmienną stronę również nie jest OK.

Comments are closed.