Funkcjonalna torba na lustrzankę.

Nowa i bardzo użyteczna torba Case Logic została wyprodukowana do przechowywania aparatów fotograficznych z wymiennymi obiektywami. Główna komora w torbie oprócz aparatu pomieści także obiektyw i lampę błyskową. Wnętrze torby wyścielone nylexem zabezpiecza aparat przed uszkodzeniami, zarysowaniami oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zapięcie na rzep gwarantuje łatwy i szybki dostęp do lustrzanki.


W zapinanych na zamek błyskawiczny komorze głównej oraz komorach bocznych przechować można akcesoria takie, jak: kable (polecamy kable), karty pamięci, ściereczki, filtry lub akumulatory, do których zawsze ma się gwarancję szybkiego dostępu. Przednia komora jest ładowana od góry, co również przekłada się na możliwość sprawnego wydobycia aparatu z pokrowca, gdy tylko pojawi się okazja do uchwycenia interesującego kadru. Z stylową torbą Case Logic
plecak na kamerę
Autor: MarLeah Cole
Źródło: http://www.flickr.com

nie trzeba martwić się o wygodę użytkowania. Torba (okazyjne serwis Wyposażona jest w miękki uchwyt ręczny, oraz odpinany, wyściełany pasek do noszenia na ramieniu, który można z łatwością odpiąć. Stabilne noszenie torby Case Logic gwarantuje specjalne mocowanie do pasa. Wzmocniona, wodoszczelna podstawa torby gwarantuje o bezpieczeństwo aparatu, kiedy postawi się go na wilgotnej powierzchni. Usztywniany, gumowany spód dodatkowo zabezpiecza aparat fotograficzny przed upadkiem oraz wilgocią, a gruba powierzchnia pianki chroni aparat w górnej części pokrowca.


aparat fotograficzny
Źródło: pixabay

Torba Case Logic to świetne rozwiązanie dla osób które podróżują i którzy pragną mieć porządek w często używanym sprzęcie. Torba Case Logic cechuje się prostym i nowoczesnym wzornictwem. Torba Case Logic została stworzona z . Dodatkowe komory na gadżety na pewno zostaną docenione przez posiadaczy większych aparatów. Dodatkowe kieszenie zmieszczą dodatkowe baterie, kable, ściereczki jak i małe gadżety. Wewnętrzna, zapinana zamkiem błyskawicznym kieszeń to znakomity schowek na zapasowe karty pamięci. Torbę na lustrzankę Case Logic (SLRC201 – ) można nosić przy pomocy odłączalnego paska naramiennego, uchwytu ręcznego lub sprzączki na pasek.

Comments are closed.