Funkcjonalna torba na lustrzankę.

Nowa i bardzo użyteczna torba Case Logic została wyprodukowana do przechowywania aparatów fotograficznych z wymiennymi obiektywami. Główna komora w torbie oprócz aparatu pomieści także obiektyw i lampę błyskową. Wnętrze torby wyścielone nylexem zabezpiecza aparat przed uszkodzeniami, zarysowaniami oraz niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Zapięcie na rzep gwarantuje łatwy i szybki dostęp do lustrzanki.


W zapinanych na zamek błyskawiczny komorze głównej oraz komorach bocznych przechować można akcesoria takie, jak: kable, karty pamięci, ściereczki, filtry lub akumulatory, do których zawsze ma się gwarancję szybkiego dostępu. Przednia komora jest ładowana od góry, co również przekłada się na możliwość sprawnego wydobycia aparatu z pokrowca, gdy tylko pojawi się okazja do uchwycenia interesującego kadru. Z stylową torbą Case Logic
plecak na kamerę
Autor: MarLeah Cole
Źródło: http://www.flickr.com

nie trzeba martwić się o wygodę użytkowania. Torba (okazyjne serwis Wyposażona jest w miękki uchwyt ręczny, oraz odpinany, wyściełany pasek do noszenia na ramieniu, który można z łatwością odpiąć. Stabilne noszenie torby Case Logic gwarantuje specjalne mocowanie do pasa.

Ciekawe informacje o tej tematyce pozyskasz w różnych serwisach, ale znacząca witryna (https://rfc.pl/zasieg/gosan) jest tylko jedna! Sprawdź nas!

Wzmocniona, wodoszczelna podstawa torby gwarantuje o bezpieczeństwo aparatu, kiedy postawi się go na wilgotnej powierzchni. Usztywniany, gumowany spód dodatkowo zabezpiecza aparat fotograficzny przed upadkiem oraz wilgocią, a gruba powierzchnia pianki chroni aparat w górnej części pokrowca.


aparat fotograficzny
Źródło: pixabay

Torba Case Logic to świetne rozwiązanie dla osób które podróżują i którzy pragną mieć porządek w często używanym sprzęcie. Torba Case Logic cechuje się prostym i nowoczesnym wzornictwem. Torba Case Logic została stworzona z . Dodatkowe komory na gadżety na pewno zostaną docenione przez posiadaczy większych aparatów. Dodatkowe kieszenie zmieszczą dodatkowe baterie, kable, ściereczki jak i małe gadżety. Wewnętrzna, zapinana zamkiem błyskawicznym kieszeń to znakomity schowek na zapasowe karty pamięci. Torbę na lustrzankę Case Logic (SLRC201 – ) można nosić przy pomocy odłączalnego paska naramiennego, uchwytu ręcznego lub sprzączki na pasek.

Comments are closed.