It meeting – efektywny sposób na to, aby nawiązać osobiste kontakty z partnerami biznesowymi

Współczesność znamionuje spora konkurencja na rynku towarów i usług. Przedsiębiorcy za wszelką cenę próbują przyciągnąć uwagę nowych klientów.

Pojawia się jednakże pytanie na czym polega tajemnica skutecznej sprzedaży?
elektryczne szczoteczki do mycia zębów
Autor: K J Payne
Źródło: http://www.flickr.com
mieszkania
Autor: Five Wun O Clothing www.zazzle.com/fivewuno
Źródło: http://www.flickr.com
Nowe głośniki komputerowe Sony
Autor: Sony
Źródło: Sony
Kluczem do powodzenia jest niewatpliwie spotkanie obydwu stron transakcji w tym samym czasie i przestrzeni, co wbrew pozorom nie jest takie proste – IT meeting. Branża IT znalazła swoją „metodę” na to, by rzeczony cel osiągnąć i poszerzać „sieć” kontaktów biznesowych It meeting. Co kryje się pod tym pojęciem? Nowy typ konferencji organizowanej w formule networkingu, adresowany głównie do prezesów związanych z szeroko rozumianą branżą IT, ale nie tylko . Zorganizowana ostatnio konferencja it 2016 zgromadziła również albowiem „zwyczajnych” przedsiębiorców a także przedstawicieli wielorakich instytucji państwowych, pochodzących na przykład z sektora finansowego, przemysłowego lub energetycznego. Projekt został zainicjowany więc z myślą o wszystkich „elementach” łańcucha IT – zaczynając od producentów, hurtowników, resellerów, a na firmach informatycznych i odbiorcach kończąc – konferencja IT 2016.

Dobrze byłoby podkreślić, iż na opisywanych tu konferencjach nie ma prelegentów czy słuchaczy, stoisk reklamowych. Liczy się wymiana doświadczeń i nawiązywanie kontaktów.

Comments are closed.