It meeting – efektywny sposób na to, aby nawiązać osobiste kontakty z partnerami biznesowymi

Współczesność znamionuje spora konkurencja na rynku towarów i usług. Przedsiębiorcy za wszelką cenę próbują przyciągnąć uwagę nowych klientów.

Pojawia się jednakże pytanie na czym polega tajemnica skutecznej sprzedaży?
elektryczne szczoteczki do mycia zębów
Autor: K J Payne
Źródło: http://www.flickr.com

mieszkania
Autor: Five Wun O Clothing www.zazzle.com/fivewuno
Źródło: http://www.flickr.com
Nowe głośniki komputerowe Sony
Autor: Sony
Źródło: Sony
Kluczem do powodzenia jest niewatpliwie spotkanie obydwu stron transakcji w tym samym czasie i przestrzeni, co wbrew pozorom nie jest takie proste – IT meeting. Branża IT znalazła swoją „metodę” na to, by rzeczony cel osiągnąć i poszerzać „sieć” kontaktów biznesowych It meeting. Co kryje się pod tym pojęciem? Nowy typ konferencji organizowanej w formule networkingu, adresowany głównie do prezesów związanych z szeroko rozumianą branżą IT, ale nie tylko . Zorganizowana ostatnio konferencja it 2016 zgromadziła również albowiem „zwyczajnych” przedsiębiorców a także przedstawicieli wielorakich instytucji państwowych, pochodzących na przykład z sektora finansowego, przemysłowego lub energetycznego. Projekt został zainicjowany więc z myślą o wszystkich „elementach” łańcucha IT – zaczynając od producentów, hurtowników, resellerów, a na firmach informatycznych i odbiorcach kończąc – konferencja IT 2016.

Dobrze byłoby podkreślić, iż na opisywanych tu konferencjach nie ma prelegentów czy słuchaczy, stoisk reklamowych.

Masz jeszcze sekundę? Jeśli tak, to namawiamy Cię do następnej witryny, gdzie wyszukasz szczegółowe wpisy – kliknij w link internet i telewizja wrocław.

br>
Czy publikowany artykuł jest Twoim zdaniem ciekawy? Jeżeli tak, to wejdź też na pomocne teksty (https://rfc.pl/zasieg/szubin), które okażą się bardzo pomocne.

Liczy się wymiana doświadczeń i nawiązywanie kontaktów.

Comments are closed.