Każdy fan nowiutkich smartfonów wie na pewno, że jesienią 2017 roku wypada okrągła rocznica wypuszczenia na rynek amerykańskiego smartfona Apple

Niejeden miłośnik produktów spółki Apple śledzi na pewno nowinki i premiery wyżej wymienionej spółki. Jakiś czas temu miała miejsce premiera iPhone 7, a dziś nie mówi się o niczym innym, jak o kolejnym modelu.
Pogłoski mówią, że na 10-tą rocznicę amerykańska spółka szykuje taki boom, że wszyscy oszaleją z podziwu.

kupić
Autor: 4Press.pl
Źródło: 4Press.pl
Zmiany podobno mają być tak ogromne, że wbrew ostatnim regułom tej jesieni nie zobaczymy dostępnego upgrade modelu z ubiegłego roku – czyli iPhone 7s, ale całkowicie nowy model. Prawdopodobnie spółka ma zamiar nieziemsko zaskoczyć swych miłośników. Oczywiście nikt nie jest pewien, jakie będą to nowinki i zapewne firma zostawi kilka atrakcji aż do ostatniej godziny, ale z niektórych pracowników już dziś wiadomo, że będzie to rewolucja. Kolejny iPhone ponoć ma całkowicie nie posiadać bocznych ścianek, ale także dolnej i górnej. Zatem przycisk Home zostanie całkowicie zespolony z ekranem, by cała powierzchnia była gładka i jednolita. Ponoć również obudowa ma być wykonana ze szkła. Wszystko razem ma spowodować, że design obudowy doprawdy będzie odróżniać nowy model od starych. Nowy iPhone powinien być cieńszy od swojego poprzednika oraz tracić mniej baterii.

To dobra wiadomość dla użytkowników, którzy ciągle zapominają ładowarki i wcale nie lubią ładować telefonu. Szepce się również o tym, że następny model iPhone będzie ładowany bezprzewodowo. Czy plotki się urzeczywistnią? Najbliższy okres to zweryfikuje.

Comments are closed.