Odlotowe gry na Playstation 3

Lada moment sezon ogórkowy będzie już za nami. Koniec lata to koniec odpoczynku dla producentów gier. Wypada zabrać się do ciężkiej pracy, aby zaspokoić spragnionych graczy. Większość producentów gier będzie chciała zdążyć wydać swoje produkcje jeszcze przed końcem grudnia, bo nie od dziś wiadomo, że właśnie w tym czasie zbija się największą gotówkę. Dlatego gra jest warta świeczki.

Obecnie, posiadacze PS3 nie powinni narzekać na brak gier. Zaraz po premierze tej konsoli było rzeczywiście nie wesoło, Xbox 360 pod względem ilości gier, bił PS3 na głowę. Aktualnie jednak sytuacja się wyrównała i właściciele konsolki Sony nie powinni marudzić. Większość wychodzących tytułów to jednak mimo wszytko przeciętniaki, ale megaprodukcji nie brakuje.

W sumie trudno mówić o jakiejś innowacyjności, najlepiej sprzedają się sprawdzone pomysły, więc nie ma co się dziwić, że deweloperzy inwestują w serie, a nie oryginalne pomysły. Czasami zrodzi się coś pokroju cudownego Little Big Planet, ale to oczywiście wyjątki, które tylko potwierdzają regułę. W tym biznesie (jak w sumie w każdym) liczy się forsa, więc wielkie korporacje wydają dużą kasę na coś co się sprzeda bez żadnych wątpliwości. Trudno się dziwić takiej polityce.

Jednym z takich seryjnych hitów jest Pro Evolution Soccer 2010 od wielkiego Konami. Ta firma musi się tym razem mocno postarać. Poprzednie wydanie tej znakomitej piłki kopanej nie spełniło oczekiwań graczy i co ciekawe konkurencyjna FIFA okazała się przystępniejsza. Walka pomiędzy tymi dwoma tytułami trwała od zawsze, jednak dziecko EA zawsze było krok w tyle. Tym razem role się odwróciły, ciekawe na jak długo? Przekonamy się już niebawem.

Następną znaną grą, która nadchodzi wielkimi krokami, aby zająć lasery naszych konsolek to Call of Duty: Modern Warfare 2. Tytuł ten nazbierał już ogromną liczbę fanów. Rozgrywki sieciowe są rozgrywane 24h na dobę, ten szał porównać można do tytułu z przeszłości, do Quake.

Zaintrygował Cię taki tekst? To super, ale kliknij ten odnośnik, ponieważ oprócz tego przygotowaliśmy również inny pokrewny artykuł, który warto zobaczyć także.

Nowa produkcja zapowiada się kozacko, nowe kampanie, podkręcona grafika i kilka innowacji. Miejmy nadzieję, że nowy CoD nas nie zawiedzie i przyniesie ze sobą wiele miesięcy znakomitej rozgrywki.

Need for Speed Shift. Kolejna część jednej z najbardziej znanych ścigałek. Czy nowa część okaże się hitem, tak jak to zapewniają jej twórcy? Ciężko jednoznacznie określić, ponieważ z NfS było różnie, raz byliśmy świadkami wzlotów a raz upadków. Electronic Arts starało się jak mogło . Dorzucali nowe auta, poprawiali grafikę, zwiększali możliwości kustomizacji pojazdów. Mimo to sama rozgrywka już tak nie wciągała jak za starych czasów. Dlatego teraz muszą nas naprawdę mile zaskoczyć, aby nowy NFS cisnął nas o glebę. A zapowiada się, że tak właśnie będzie

Uncharted 2: Among Thieves to pokolenie nowej generacji konsol. Seria jest młodziutka bo część pierwsza jeszcze drukarka do kodów kreskowych cena leży na półkach sklepowych i jest chętnie kupowana. Naughty Dog to czarodzieje, którzy potrafią przyprawić o ślinotok. Produkcje z przeszłości umocniły tę markę, zatem gracz podchodzi do ND z zaufaniem. Przypomnijmy, że pierwsza część Uncharted była po prostu śliczna. Graficznie onieśmielała inne konsole ajk Xbox 360 czy Wii. Jednak ND zapewnia, że część I wykorzystała około 30% mocy konsoli Sony. Jeżeli to rzeczywiście prawda to aż strach pomyśleć jak będzie wyglądać następca! Ale grafa to nie wszystko, w takich produkcjach liczy się fabuła, a ta również nie powinna zawieść. Tym razem akcja będzie kręcić się wokół historii podróżnika Marco Polo, a my już ostrzymy sobie ząbki na tę historię.

A co dla tych, którzy uwielbiają grać w podróży? Zabranie konsoli do pociągu czy autobusu nie jest zbyt dobrym rozwiązaniem. Nie ma jednak powodów do zamartwiania się. Aktualnie dużo tytułów gier na konsolę jest udostępniona również na peceta. Bierzemy zatem laptopa (przykłady znalezione w mieście Kraków: dowiedz się więcej), dbamy o jego baterię. Coraz częściej kiedy jedziemy gdzieś dalej środki transportu są wyposażone w gniazdka. Nie zapomnijmy więc o zasilaczu (przykładowe zobaczysz tutaj: interesujące źródło). I słuchawkach na uszy. Możemy już ciekawie spędzić czas w trakcie jazdy.

Comments are closed.