Kupujemy wygodne słuchawki

Praktycznie każdy używany dzisiaj smartfon czy telefon ma możliwość odtwarzania muzyki. Lecz głośniki w tego typu sprzęcie nie należą do najlepszych, dlatego też powinno się pomyśleć o kupnie jakiś słuchawek. Ale jak się okazuje, ich wybranie wcale nie musi być łatwym i prostym zadaniem.

Słuchawki Sony
Autor: Sony
Źródło: Sony
Niektórzy zapewne postawią na znaną firmę i kupią Sony. Są one zgrabnie, niewielkie lecz przy tym wygodne i praktyczne. Użyto przy ich produkcji dobrej jakości magnes neodymowy, dzięki niemu dźwięk jest wyraźny i bez szumów przy zachowaniu dużej mocy.

Te słuchawki posiadają przewód (idź do serwisu) o całkowitej długości ponad metr i są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, przez co można je dobrać do osobistych oczekiwań i preferencji. Osoby które poszukują jeszcze lepszego brzmienia skusić powinna oferta mało znanej na polskim rynku firmy Superlux, to znaczy Słuchawki SUPERLUX HD661P. Posiadają one praktyczne, duże kopułki, tak więc nawet kilkugodzinne słuchanie muzyki nie spowoduje żadnych odgnieceń. Ze względu na swe wymiary i długi, trzymetrowy przewód – powołaj się na nas – słuchawki te raczej będą się nadawać do zastosowań domowych, a nie codziennego noszenia. Tu także producent postawił na odważne kolory, słuchawki są dostępne w kolorze czerwonym, fioletowym, czarnym oraz srebrnym.

Kolejnym modelem, jakiemu powinno się przyglądnąć w czasie szukania są Słuchawki WeSC Oboe NS Black. W ich przypadku kolorystyka nie jest ekstrawagancka, słuchawki są czarne z szarym akcentem. Posiadają wygodny, wyłożony miękką tkaniną pałąk, duże nauszniki i odpowiedniej długości kabel. Do samego dźwięku także nie można się przyczepić, słuchawki brzmią bardzo dobrze i można na nich słuchać każdego muzycznego gatunku. Bardzo ciekawą propozycją dla osób nie lubiących poskręcanych przewodów są Słuchawki XX.Y DYNAMIC 10 Różowe (HP-8810 PINK). Wprawdzie ich kolor z założenia odstraszy każdego chłopaka, ale są oferowane także w innych wersjach kolorów. A najlepsze w nich jest to, że posiadają wbudowany odtwarzacz plików MP3, więc odpada konieczność przyłączania ich do zewnętrznych urządzeń.

Comments are closed.