Na czym polega popularność niektórych portali internetowych?

Projektowanie portali internetowych, które przynoszą oczekiwane rezultaty, wymaga sporych umiejętności. Od jakiegoś czasu sporo się mówi o skuteczności serwisów www, ponieważ biedawno powstałe strony, nie rzadko są jej pozbawione.

E-biznes, internet
Autor: sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Funkcjonalność stron internetowych, to w Polsce całkiem świeży, ale dynamicznie pogłębiający się temat. Coraz więcej firm zdaje sobie sprawę z konieczności stworzenia czytelnych i przyjaznych dla użytkowników portali internetowych. Odpowiednie proporcje i skupienie się na najważniejszych rzeczach jest sekretem do funkcjonalnej strony głównej.

Strona główna jest pierwszą i nie rzadko ostatnią możliwością przyciągnięcia uwagi użytkownika.

Na pewno przyda Ci się kluczowa witryna, jeśli pragniesz poznać więcej informacji na ten temat. Namawiamy zatem, żebyś kliknął w ten link.

Jest zarówno mapą, jak i drogowskazem witryny internetowej. Profity płynące z posiadania dobrej strony głównej, wykraczają poza przychody osiągane za pośrednictwem internetu. Jest ona bowiem wizytówką firmy, którą klienci zapamiętują nawet, jeśli sama transakcja nie zostanie zrealizowana za pomocą internetu. Dobrze stworzona pierwsza strona, powinna obejmować takie składniki jak: logotyp, nazwę i opis firmy, menu główne wskazujące główne kategorie, wyszukiwarkę serwisu oraz aktualności.

internet
Autor: TwojaBateria.pl
Źródło: TwojaBateria.pl

Nawigacja na stronie www, to bardzo ważny element funkcjonalności stron www. To wirtualne prowadzenie użytkowników za rękę i pomaganie im w odnalezieniu tego, co pragną znaleźć w serwisie. Obszary nawigacyjne powinny znajdować się w widocznych miejscach.

Nie ociągaj się! Jeżeli zainteresował Cię nasz opis, to czytaj również zegarek damski armani exchange następne informacje na ten temat. Stworzyliśmy je dla Ciebie z radością.

Ludzie intuicyjnie poszukują menu, przeważnie na górze i po lewej stronie. Poza tym, menu powinno mieć prawidłową kolejność i hierarchię oraz czytelny krój pisma.

Tworzeniem profesjonalnych stron www, zajmuje się agencja interaktywna. Jeśli myślimy o budowie dobrze prosperującego portalu, warto udać się do takiej agencji. Poprawa funkcjonalności portali internetowych, przyczynia się do ułatwienia nawigowania po serwisie, wzrostu zadowolenia użytkowników, zwiększenia odwiedzin oraz wzrostu zaufania do serwisu i firm z nim współpracujących.

Sprawdź też .

Comments are closed.