Na który sprzęt należy zwrócić naszą uwagę, gdy chodzi o sportowe kamery? Czy GoPro to jedyny właściwy wybór?

Obecna technologia tak bardzo idzie do przodu, iż jeszcze kilka lat temu chyba nikt nie wierzyłby w coś takiego. Wiele się zmienia, gdy chodzi o robienie zdjęć czy filmowanie.

Dzisiaj sportowe kamery święcą triumfy oraz są bardzo cenione.
Jeżeli ktoś myśli o sportowej kamerce, to pierwsze co przyjdzie mu do głowy, będzie to z pewnością GoPro. Rzeczywiście, firma ta ma wielkie grono swoich wielbicieli, którzy sprzętu tej firmy nie zmieniliby na żaden inny. Jednak cena tego sprzętu z pewnością nie będzie zachęcająca do zakupu. Właśnie przez uwagę na cenę, sporo osób zainteresowała sportowa kamera, jaka została stworzona w Chinach. Kamera Yi (sprawdź kamera yi|) produkowana przez firmę Xiaomi to produkt zachwalany poprzez wiele klientów.

Chcesz znaleźć kolejne artykuły tyczące się podnoszonej tutaj tematyki? Jeśli tak, to wejdź na ten odnośnik i zobacz wpis ze strony.

Nie odbiega ten sprzęt jakością od GoPro, a jego cena jest znacznie niższa. Wiele osób kupuje taki sprzęt prosto z Chin, dlatego okres oczekiwania wynosi nawet miesiąc. Jednak jeżeli nie zależy nam aż tak bardzo na czasie, to na pewno można się na taki sprzęt skusić.

Jednak GoPro wcale nie spoczęło na laurach a więc systematycznie możemy być świadkami wypuszczania na rynek ich najnowszych towarów. Ktoś pomyślałby, że różnice pomiędzy następnymi modelami nie będą za duże. I tutaj możemy być bardzo zdziwionym, ponieważ GoPro Session Hero4 to kamerka sportowa o bardzo małych rozmiarach.

Gazetka promocyjna
Jest to sześcian o boku niespełna czterech centymetrów, dlatego spokojnie może konkurować w kategorii najmniejsza kamera sportowa.

Poza tym jej stopień zaawansowania będzie naprawdę spory. Gdyby tego było zbyt mało, jest również wodoodporna, co na z pewnością uraduje zwolenników robienia zdjęć podwodnego. Jak widać technika gna naprzód!

Comments are closed.