Nabyłeś nowy telefon? Zadbaj o właściwe etui!

W dzisiejszych realiach, sporo Polaków ma wysokiej jakości telefony. Nie służą już one jedynie do telefonowania czy pisania sms-ów. Możemy z ich pomocą robić fotografie, używać internetu, programów graficznych, niektóre modele są wodoodporne. Kiedy jesteśmy w posiadaniu tak zaawansowanego sprzętu, warto niekiedy zainwestować w jego właściwszą ochronę, w tym może nam pomóc wybór odpowiedniego etui na komórkę. Czy jest nam jednak ono niezbędne? Jaki rodzaj wybrać i gdzie go nabyć?

etui na komórkę
Autor: AMD
Źródło: www.amd.com
etui na komórkę
Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Oczywiście, bez właściwej obudowy nasz aparat będzie tak samo funkcjonować, jednak będzie też mocniej narażony na wszelkiego typu niepożądane czynniki. W momencie upadku telefonu z większej wysokości na kamienną posadzkę, jedynie etui na komórkę ma szansę zapobiec zbiciu się szybki czy nawet całkowitemu roztrzaskaniu się urządzenia. Mało tego, odpowiednio zabezpieczony aparat może być nawet odporny na niewielkie zalania wszelkiego rodzaju cieczami, które w przypadku braku ochrony, trwale mogą uszkodzić telefon. Jednak jaki rodzaj obudowy wybrać? Mamy mnóstwo różnych do wyboru, od mocniej gustownych, skórzanych, do najprostszych plastykowych. Ich funkcjonalność w sensie praktycznym jest zbliżona do siebie, tak więc kluczowym czynnikiem będzie tutaj estetyka.

Masz ochotę na kolejne zajmujące wpisy? Nie czekaj! Stworzyliśmy ich przecież wiele. Zatem kliknij po więcej (https://autopietrzak.pl) i ciesz się nowymi treściami.

Zobacz więcej: http://www.etuo.pl/etui.html?device_brand[0]=39&device_model[0]=2750[0]=39&device_model[0]=2750.

etui na komórkę
Etui na komórkę możemy dostać praktycznie w każdym centrum handlowym, na tzw. wyspach, maleńkich sklepikach na środku holów. Mimo nieznacznej objętości, możemy odnaleźć tam całkowity przekrój różnego rodzaju typu, z wymarzonymi wzorami i z każdego tworzywa. Jeżeli jednak wybór nas nie do końca raduje, możemy poszukać w sieci online. Wpisując zdanie „etui na komórkę” do naszej wyszukiwarki, ukaże nam się szereg konkretnych wyników. Wystarczy odwiedzić którąś ze stron i odszukać nasz upragniony wzór. Koszty w sieci będą jeszcze niższe niż te w salonach stacjonarnych, jednak miejmy na względzie, że przyjdzie nam opłacić także koszty przesyłki, które w przypadku zakupu najprostszego modelu, mogą przewyższyć jego cenę. Poza tym, na artykuł nabyty w internecie będziemy musieli zaczekać, nawet kilka dni. Tu więcej: link.

Jeśli masz nowy telefon, etui na komórkę jest ci konieczne, jeśli oczywiście pragniesz żeby twój model działał jak najdłużej. Dzięki obudowie unikniesz różnego typu uszkodzeń mechanicznych, oraz dodatkowo poprawisz wygląd swojego telefonu. Tego rodzaju przedmiot, możesz nabyć zarówno stacjonarnie jak i wirtualnie.

Comments are closed.