Następny przebój od firmy Samsung czyli jakimi nowinkami producent ten chce zaskoczyć klientów modelem S7.

Samsung już dawno przyzwyczaił klientów, że telefony z serii S stają się hitami rynkowymi. Bardzo dobre parametry i wykonanie, mocne podzespoły i wysoka wydajność powodują, że każda kolejna odsłona cieszy się ogromną popularnością. Kilkuletnie wersje Samsunga w dalszym ciągu są bardzo chętnie wybierane, zwłaszcza że oferują możliwości przekraczające często to, co daje obecnie konkurencja.


Nie inaczej sprawa wygląda przy ostatniej nowości, czyli serii Galaxy S7. Smartfony z tej rodziny pretendują do najwyższej półki takich urządzeń, i patrząc na parametry oraz możliwości faktycznie tak jest. Już po pierwszym spojrzeniu na smartfon widać, że jest to bardzo dobry jakościowo sprzęt. S7 przypomina bardzo swoje starsze rodzeństwo, tu Samsung nie robi żadnych rewolucji, a stawia na pewne, sprawdzone

używany smartfon
Autor: Honou
Źródło: http://www.flickr.com

rozwiązania. Każdy, kto ma jakąkolwiek orientację w smartfonach momentalnie zorientuje się, że będzie to dzieło właśnie tego producenta. Do produkcji ekranu zostało wykorzystane bardzo mocne szkło Gorilla Glass 4, nie tylko zapewniające ochronę przed zarysowaniami, lecz również świetny jakościowo obraz. Obudowa została wykonana z materiałów dobrej jakości, a lekkie zaokrąglenie tyłu sprawia, że sprzęt bardzo dobrze leży w dłoni. Oprócz tego cechuje dużą odpornością na kurz i wodę, zgodnie ze specyfikacją Samsung Galaxy S7 G930F 32GB Złoty wytrzyma nawet trzydzieści minut na głębokości do 1,5 metra – ciekawe oferty.

Wnętrze smartfona prezentuje się równie dobrze, jak jego wygląd zewnętrzny. A tutaj także nie ma żadnego kompromisu, o czym może zaświadczyć 8-rdzeniowy procesor i układ graficzny z 12 rdzeniami.

Ekscytuje Cię opisywana tematyka? Jeśli tak, to poza tym zobacz link na witrynie, która też publikuje tego rodzaju teksty. To z pewnością zwróci Twoją uwagę.

Te części wspomagane są przez 4 GB operacyjnej pamięci oraz 16 do 32 GB na dane, i takie parametry pozwalają na naprawdę dużo. Smarfton oczywiście chodzi niesamowicie szybko i bez żadnych zacięć, również najbardziej nawet wymagające gry nie będą stanowić dla niego żadnego problemu. Urządzenie to będzie też posiadać duże możliwości komunikacyjne.

Rzecz jasna jest wyposażone w bardzo szybki internet (zobacz: internet błotnowola) LTE, a oprócz tego w Bluetooth 4.2 LE i kartę bezprzewodową. Posiada także czytnik linii papilarnych i dwa aparaty fotograficzne, na przedniej i tylnej ściance. Aparat podstawowy ma matrycę 12 megapikseli, a jakość wykonywanych za jego pomocą fotografii naprawdę będzie dobra. Rzecz jasna taki właśnie Samsung Galaxy S7 Edge G935F 32GB Czarny powinien funkcjonować pod kontrolą najnowszego systemu operacyjnego, i dokładnie tak jest w tym przypadku. Urządzeniem będzie bowiem sterować Android w wersji 6.0.1 z obowiązkową przy Samsungach nakładką TouchWiz UI – zobacz więcej.

Comments are closed.