Solidne i ładne produkty do odmierzania czasu

Czas biegnie coraz szybciej, już utrudnia rozeznanie, a co dopiero złapanie go, aby choć na jakiś czas spowolnić. Takie marzenia plątają nam się w głowie, gdy jest nam dobrze, gdy życzymy sobie, aby przyjemny stan nigdy się nie skończył. Z drugiej jednak strony, czas się wlecze, mógłby już dać spokój i trochę podkręcić tempo. Tak myslimy, kiedy jest nam źle, kiedy czas nie chce się skończyć, gdy nuda oraz stres odbijają piętno na naszym organizmie. To wszystkonieprzejednany czas… Nie ma na niego mocnych.

zegarek bisset

Autor: Luke Ma
Źródło: http://www.flickr.com

Istnieją plemiona, zapomniane ludy, gdzie nie wiedzą, czym jest zegarek.

Równie zajmujący tekst prezentowany jest tu, więc odszukaj stronę (https://zegarki.pl/pl/atlantic) i sprawdź, jakie informacje tam znajdziesz. One również Cię zaciekawią!

Czas ustala im górowanie słońca, generalnie usytuowanie słońca na niebie. Oni ludzie muszą wypełniać swoje codzienne czynnośći, jednak nie czują się skonfliktowani ze sobą, niemają sobie za złe,iż dokądś się spóźnili, nie muszą pędzić na spotkania, trzymać się sztywno znikającym sekund czy minut? Jeśli da się nie zwracać uwagi na czas, jeżeli można mieć na niego jakikolwiek wpływ, to istnieje jeden najlepszy sposób: wyrzucić zegarek za okno!

Istotnie, łatwo się mówi. Dla przytłaczającej większości z nas taka myśl to tylko ciekawa bajeczka dla dzieci.

Chciałbyś znaleźć analogiczne wiadomości na niniejszy wątek? Ta wiarygodna witryna (https://www.gohero.pl/pl/n/GoProsfera-120-Przecieki-o-OnePlus-7T-i-7T-Pro/126) przedstawia właśnie to, czego szukasz.

Możemy sobie tak pomarzyć, ale zaraz spoglądamy na nasz piękny zegarek casio, bo wiemy, że za godzinę mamy ważne spotkanie, o szesnastej kolejne, a o dziewiętnastej wizytę u lekarza. Wszystko jest zapięte na ostatni guzik, zegary i czas zawładnęły naszym życiem (kliknij).

Autor: www.zibi.pl

Może nam się wydawać, że to my kierujemy swoim bytem, mamy na niego największy wpływ. I rzeczywiście, na istotne rzeczy, takie jak wybór partnera czy mieszkania mamy jakieś możliwości, ale nie jesteśmy w stanie, jak śpiewała Edyta Bartosiewicz „wskazówki ująć w dłoń i cała wstecz”, gdyż równa się to zatrzymaniu Ziemi w swoim obrocie lub spowodowanie opadów śniegu w środku pory letniej…

Trzeba się pogodzić, że takie są realia. najlepszym pomysłem będzie dostroić jakąś część czasu dla własnych potrzeb. Wygospodarować bodaj trzydzieści minut każdego dnia bez zegarka, zamienić taką chwilę na „bezczasowy” czas, bez patrzenia na zegarek, bez gadżetu, który organizuje nam życie. Poczujemy się wtedy troszkę, jak ludzie, którzy mieszkają gdzieś bardzo daleko, którzy nie znają takiego czegoś jak zegarek. I z pewnością mają mniej stresów niż my – zobacz paski do zegarków.

Comments are closed.