Nowatorski dron Inspire 1 i jego plusy

Na dzisiejszym rynku pojawia się coraz więcej dronów, które wykorzystywane są na wielką skalę. Drony zezwalają na robienie zdjęć oraz filmowanie z powietrza, co daje naprawdę niesamowite i niepowtarzalne efekty.

dron, technologia
Autor: Peter Linehan
Źródło: http://www.flickr.com
Z pewnością jednym z lepszych dronów jest współczesny dron Inspire 1, który posiada bardzo powiększone zaplecze techniczne. Dron Inspire 1 posiada takie funkcje, jak automatyczne lądowanie oraz startowanie, GPS czy stabilizacja lotu. Specjalną nowością jest również wbudowana kamera, jaka jest w stanie zarejestrować obrazy w rozdzielczości 4K. Dron DJI Inspire 1 jest w stanie obrócić kamerę o 360 stopni, dzięki mechanicznemu podwoziu, które chowa się samoczynnie po starcie. Jego parametry są faktycznie niezwykle odpowiednie, wskutek tego decydując się na ten nowomodny dron, powinniśmy liczyć się z niemałą ceną- sprawdź ceny: .

Niezwykle dobre drony wysokiej jakości proponuje również firma 3d Robotics. Firma proponuje fachowe drony oddane do filmowania z powietrza, z których chętnie korzystają eksperci. W ofercie 3d Robotics znajduje się między innymi dron 3DR SOLO- oferta dostępna tutaj: , który ma znakomite parametry. Może on pracować do 25 minut, a system zarządzania energią wiecznie monitoruje zużycie baterii. Dzięki temu wiemy, gdy bateria jest już na wyczerpaniu i gdy powinno się bezpiecznie podejść do lądowania.

widok z kamery drona
Autor: Diriye Amey
Źródło: http://www.flickr.com
Zarówno drony marki DJI, jak też 3d Robotics spełnią oczekiwania ludzi, jakie poszukują fachowych dronów do filmowania z powietrza, niekoniecznie tanich. Cena za drony tych marek do niedużych nie przylega, jednak na pewno ich niezwykła funkcjonalność, odporność oraz wyśmienita jakość są warte takiej ceny. Drony te zdołamy teraz pozyskać w wielu sklepach online, oczywiście powinno się nabywać drony z wiarygodnych źródeł. Wówczas będziemy posiadać pewność, iż jest to oryginalny sprzęt od najlepszych producentów. Przed zakupem warto też poznać się z dokładnymi parametrami poszczególnych typów i wybrać taki, który będzie pasować nam najbardziej.

Comments are closed.