Parę słów na temat oświetlenia w dyskotekach

Od czego zależne jest to, czy dany lokal nie narzeka na brak klientów czy też robi klapę? Jeżeliby się nad tym porządnie zastanowić, z pewnością bylibyśmy w stanie podać sporo przyczyn.

W tym tekście skupimy się nad tym, jak ogromny wpływ na powodzenie lokalu ma odpowiednie oświetlenie.

naświetlacze ledowe
Autor: Martin @pokipsie Rechsteiner
Źródło: http://www.flickr.com
Reflektory LED PAR, bo to o nie chodzi, z pewnością stanowią nieodzowny składnik wyposażenia każdej dyskoteki (ledy par). Niewiele osób wie, jak ważne w życiu każdego człowieka jest oświetlenie. Najlepsze jest to słoneczne – nie tylko umożliwia ono syntetyzowanie się w naszym ciele witaminy D, lecz również reguluje nasz cykl dobowy. Jednakże oświetlenie ma o wiele bardziej różnorodne zadania. Opłaca się wiedzieć o tym, w jak wielkim stopniu może ono wpływać na nasze samopoczucie. Na przykład przytłumione światło w restauracji zachęca do długich rozmów, a ostre oświetlenie w dyskotece, na przykład innowacyjne reflektory PAR – do zakręconej zabawy. Jeśli światło jest tak intensywne, nikomu nie w głowie rozmowy, wszyscy chcą szalonych wrażeń. Tego typu reflektory mają zmienne funkcje kolorystyczne, poprzez co doskonale sprawdzą się podczas niemalże każdej imprezy, uproszczając tworzenie dowolne atmosfery.
przemysł
Autor: VLCinéaste
Źródło: http://www.flickr.com
Aranżując oświetlenie w zarządzanym przez nas lokalu trzeba pamiętać, że nie wolno przesadzić: jeżeli będzie za ciemno, klienci mogą poczuć się niepewnie, mieć pewne obawy przed wejściem do takiego miejsca (najlepszy naświetlacz ledowy).

Zaintrygował Cię taki tekst? Jeżeli tak, to śmiało sprawdź też ten odnośnik. Inne tego typu wiadomości przeczytasz również tutaj zaciski hamulcowe.

Jeżeli natomiast zainwestujemy w rzęsiste oświetlenie, przykładowo montując naświetlacze ledowe w ogromnej ilości, nie stworzymy przyjaznej atmosfery, a przyszli klienci będą się czuli jak na sali operacyjnej.

Planując wymianę oświetlenia warto porozmawiać z profesjonalistą w tej kwestii i prosić go o radę. Dzięki niej z pewnością uda nam się stworzyć odpowiednio oświetlone wnętrze, które przyciągnie klientów.

Comments are closed.