Szukasz bezzałogowego statku latającego? W chwili obecnej najlepiej sprzedaje się dron DJI Phantom 3 , a także dron 3DR SOLO

Od niedawna lubiane są bezzałogowe statki latające. Ich fenomenem jest głównie to, że mogą być używane zarówno przez amatorów, jak i zawodowców. W dodatku są one stworzone do przeróżnych celów, zatem każdy z nas na pewno do czegoś wykorzysta to malutkie urządzenie.

Dron DJI Inspire 1
Autor: DFShutterbug
Źródło: http://www.flickr.com

Obecnie najbardziej znany i rekomendowany jest dron DJI Phantom 3 (tutaj), jaki produkowany jest w dwóch odmianach. Pierwsza z nich skierowana jest do amatorów, druga z kolei do ekspertów. Wiadomo, że ta druga jest zdecydowanie droższa, albowiem ma lepsze parametry. Zasadniczą zaletą tego urządzenie jest możliwość rejestracji filmu o rozdzielczości 4K, co jest prawdziwym przebojem na rynku. Prócz tego dron DJI Phantom 3 ma szereg rozlicznych bajerów. Ważne jest na pewno to, iż istnieje szansa samoczynnego powrotu do miejsca startu. Dla specjalistów relewantne będzie to, że w tym modelu nawigacja ma być na wyższym poziomie. Cena za to urządzenie nie winna przekroczyć 5000 zł. Jeśli z kolei szukamy czegoś bardziej fachowego to prawdopodobnie dron (kup drona spark combo) 3DR SOLO spełni wszelkie nasze wyczekiwania. Znaczące jest to, iż prosto i wygodnie się go obsługuje. Oprócz tego zamontowany pozostał klawisz PAUSE, dzięki któremu mamy szansę wstrzymania bezzałogowego statku latającego w dowolnym punkcie. Warto jednak zaznaczyć, iż dron (phantom akcesoria – oferta) 3DR SOLO służy głównie do pracy zarobkowej. Fanatycy powinni decydować się na tańsze modele, bowiem mnóstwo funkcji nigdy nie zostanie przez nich wykorzystane. Ten model kosztuje ok. 7000 zł, w związku z tym jest to już dość spory wydatek. Jednakże osoby, które trudzą się fotografią na pewno będą uradowane z tego sprzętu. Warto dodać, iż dron 3DR SOLO w tym momencie jest jednym z najbardziej interesujących urządzeń dostępnych na rynku, przykładowo: .

Jeśli masz w planach kupno drona to zdecyduj się na jakiś z wyżej wymienionych modeli. Są to przetestowane sprzęty, które nie popsują się po kilkunastu użyciach. Jeśli posiadasz wątpliwości to najkorzystniej stanie się, gdy pogadasz z kimś kto ma większe pojęcie na ten temat. Nie zwlekaj ani chwili dłużej, tylko już teraz zdecyduj się na zakup drona!

Comments are closed.