Szukasz bezzałogowego statku latającego? W chwili obecnej najlepiej sprzedaje się dron DJI Phantom 3 , a także dron 3DR SOLO

Od niedawna lubiane są bezzałogowe statki latające. Ich fenomenem jest głównie to, że mogą być używane zarówno przez amatorów, jak i zawodowców. W dodatku są one stworzone do przeróżnych celów, zatem każdy z nas na pewno do czegoś wykorzysta to malutkie urządzenie.

Dron DJI Inspire 1
Autor: DFShutterbug
Źródło: http://www.flickr.com

Obecnie najbardziej znany i rekomendowany jest dron DJI Phantom 3 (tutaj), jaki produkowany jest w dwóch odmianach. Pierwsza z nich skierowana jest do amatorów, druga z kolei do ekspertów. Wiadomo, że ta druga jest zdecydowanie droższa, albowiem ma lepsze parametry. Zasadniczą zaletą tego urządzenie jest możliwość rejestracji filmu o rozdzielczości 4K, co jest prawdziwym przebojem na rynku.

Ten artykuł jest dla Ciebie interesujący? Jeśli tak to, przejrzyj też podobne źródła (http://www.autopietrzak.pl/), które zawierają informacje na omawiany temat.

Prócz tego dron DJI Phantom 3 ma szereg rozlicznych bajerów. Ważne jest na pewno to, iż istnieje szansa samoczynnego powrotu do miejsca startu. Dla specjalistów relewantne będzie to, że w tym modelu nawigacja ma być na wyższym poziomie. Cena za to urządzenie nie winna przekroczyć 5000 zł. Jeśli z kolei szukamy czegoś bardziej fachowego to prawdopodobnie dron 3DR SOLO spełni wszelkie nasze wyczekiwania. Znaczące jest to, iż prosto i wygodnie się go obsługuje. Oprócz tego zamontowany pozostał klawisz PAUSE, dzięki któremu mamy szansę wstrzymania bezzałogowego statku latającego w dowolnym punkcie. Warto jednak zaznaczyć, iż dron 3DR SOLO służy głównie do pracy zarobkowej. Fanatycy powinni decydować się na tańsze modele, bowiem mnóstwo funkcji nigdy nie zostanie przez nich wykorzystane. Ten model kosztuje ok. 7000 zł, w związku z tym jest to już dość spory wydatek.

Jeśli opublikowana tu interpretacja Cię przekonała, to przeczytaj dodatkowo pozostałe wypowiedzi na temat, który był omówiony w tym wpisie.

Jednakże osoby, które trudzą się fotografią na pewno będą uradowane z tego sprzętu. Warto dodać, iż dron 3DR SOLO w tym momencie jest jednym z najbardziej interesujących urządzeń dostępnych na rynku, przykładowo: .

Jeśli masz w planach kupno drona to zdecyduj się na jakiś z wyżej wymienionych modeli. Są to przetestowane sprzęty, które nie popsują się po kilkunastu użyciach. Jeśli posiadasz wątpliwości to najkorzystniej stanie się, gdy pogadasz z kimś kto ma większe pojęcie na ten temat. Nie zwlekaj ani chwili dłużej, tylko już teraz zdecyduj się na zakup drona!

Comments are closed.