Usługi pozycjonowania – szansa dla Twojej firmy na zaistnienie w Internecie

Spółka Artefakt od 2005 roku specjalizuje się w promocji w Internecie, natomiast od 2008 roku po połączeniu ze spółką Kombinet, także budowaniem serwisów www. W tym czasie firma zrealizowała wiele skutecznych kampanii promocyjnych serwisów internetowych i sklepów internetowych oraz zbudowała wiele wydajnych i ładnych serwisów www.

Strona internetowa
Autor: Chris Dlugosz
Źródło: http://www.flickr.com

Ludzie zatrudnieni w firmie to ekipa fachowców, którzy są na bieżąco z nowościami z branży. Dzięki dużemu doświadczeniu potrafią oni dopasować narzędzia zarówno efektywne jak i bezpieczne dla pozycji firmy.

Jeżeli wykorzystana w tym materiale retoryka do Ciebie przemawia, to zobacz tu wyburzenia inne tego rodzaju posty – one odnoszą się do zbliżonej problematyki.

Znaczna pomysłowość i profesjonalizm w pracy gwarantuje efektywne i zyskowne rezultaty. Artefakt w swojej ofercie posiada usługi pozycjonowania, ePR, promocji, konsultingu oraz tworzenia stron i sklepów internetowych.

Pozycjonowanie stron www w Internecie zakłada takie operacje jak dobór fraz kluczowych, analizę strony, opracowanie zaleceń optymalizacyjnych i systematyczne zwiększanie popularności serwisu. Jest to oferta dla serwisów życzących sobie zbudować lub wzmocnić swoją pozycję w branży. Szczegóły na ten temat można znaleźć tutaj: pozycjonowanie stron

witryna www
Autor: Health Gauge
Źródło: http://www.flickr.com

Kampanie promocyjne w Google Adwords z zastosowaniem reklamy kontekstowej, graficznej i video marketingu to promocja w ramach linków płatnych w wyszukiwarce Google lub na tysiącach stron współpracujących z Google. To rozwiązanie jest godne polecenia do promocji stron sporadycznie wyszukiwanych w wyszukiwarce (np. nowych produktów).

Usługi doradcze Artefakt to oferta dogłębnej analizy aktualnego stanu serwisu WWW, opracowania rekomendacji optymalizacyjnych oraz diagnoza działań konkurencji w Internecie. Jest to dobry punkt wyjściowy dla klientów, którzy nie są pewni w jaki sposób promować swój serwis w Internecie.

Dzięki wspólnej pracy profesjonalistów z dziedziny marketingu internetowego firmy Atrefakt oraz programistów i grafików z firmy Kombinet została opracowana oferta projektowania i wdrażania stron WWW w całości funkcjonalnych i zoptymalizowanych. Dobrze wykonany serwis internetowy to ułatwiony start w Internecie.


Wyświetl większą mapę

Comments are closed.