Uwieczniaj cudowne podróże i wydarzenia korzystając z kamery GoPro

W ostatnich latach coraz popularniejsze się kamery GoPro. Początkowo były używane przede wszystkim przez osoby uprawiające sporty ekstremalne. Dzisiaj, każdy może uwiecznić przykładowo swoje wakacje używając tego typu sprzętu.

selfie z kamery
Autor: Ewen Roberts
Źródło: http://www.flickr.com

Zakupienie kamery GoPro związane jest z dosyć wysokimi kosztami, jest jednak kilka modeli, które doskonale łączą funkcjonalność z nie za wysoką ceną. Kupując taki sprzęt warto sprawdzać oferty sklepów on-line, często możemy spotkać produkty w stosunkowo niskich cenach lub na portalach z aukcjami. Ważne jest jednak, żeby wcześniej sprawdzić opinie na temat wybranego sklepu, aby mądrze wydać pieniądze jak również nie zostać w żaden sposób oszukanym przez nieuczciwych sprzedawców w internecie. Za pomocą takiego sprzętu możemy w efektowny sposób utrwalić nasze wspomnienia, przykładowo w trakcie wspinaczki na wysokie góry albo kamerować tłum publiczności na koncercie lubianego zespołu. Wybierając urządzenia powinniśmy zwrócić na kilka bardzo ważnych parametrów.

Z pewnością najważniejszą cechą dobrej kamery sportowej będzie dobra rozdzielczość. Im wyższa tym bardziej wyraźny jest obraz (https://www.zerkam.pl/), który nagrywamy. Nieważne od tego czy zastosujemy uchwyt teleskopowy GoPro albo będzie ona przytwierdzona do kasku, obraz będzie nagrywany w świetnej jakości. Bardzo ważnym parametrem jest również trwałość baterii. Szczególnie, kiedy jesteśmy podróżnikami i chcemy uwiecznić swoje podróże, długo działająca bateria będzie z pewnością bardzo istotnym elementem. Do zakupionego sprzętu możemy zakupić wysięgnik teleskopowy do kamery GoPro dzięki któremu możemy uwieczniać obraz z większych odległości. Najlepsze będą takie, których ramię możemy rozwinąć na dużą odległość, ale możemy je także w prosty sposób schować przykładowo w plecaku podczas podróży, kiedy nie nagrywamy filmu.

Film z kamerki GoPro będzie niesamowitą pamiątką z podróży lub koncertu. Wyrazisty obraz oraz pełnia kolorów sprawi, iż poczujemy się jakbyśmy byli w tym miejscu po raz kolejny i na żywo podziwiali widoki. Warto kupować dobrej jakości sprzęt, który dobrze sprawdzi się w dowolnych warunkach atmosferycznych.

Comments are closed.