Uwieczniaj cudowne podróże i wydarzenia korzystając z kamery GoPro

W ostatnich latach coraz popularniejsze się kamery GoPro. Początkowo były używane przede wszystkim przez osoby uprawiające sporty ekstremalne. Dzisiaj, każdy może uwiecznić przykładowo swoje wakacje używając tego typu sprzętu.

selfie z kamery
Autor: Ewen Roberts
Źródło: http://www.flickr.com

Zakupienie kamery GoPro związane jest z dosyć wysokimi kosztami, jest jednak kilka modeli, które doskonale łączą funkcjonalność z nie za wysoką ceną. Kupując taki sprzęt warto sprawdzać oferty sklepów on-line, często możemy spotkać produkty w stosunkowo niskich cenach lub na portalach z aukcjami. Ważne jest jednak, żeby wcześniej sprawdzić opinie na temat wybranego sklepu, aby mądrze wydać pieniądze jak również nie zostać w żaden sposób oszukanym przez nieuczciwych sprzedawców w internecie. Za pomocą takiego sprzętu możemy w efektowny sposób utrwalić nasze wspomnienia, przykładowo w trakcie wspinaczki na wysokie góry albo kamerować tłum publiczności na koncercie lubianego zespołu. Wybierając urządzenia powinniśmy zwrócić na kilka bardzo ważnych parametrów.

Z pewnością najważniejszą cechą dobrej kamery sportowej będzie dobra rozdzielczość. Im wyższa tym bardziej wyraźny jest obraz, który nagrywamy. Nieważne od tego czy zastosujemy uchwyt teleskopowy GoPro albo będzie ona przytwierdzona do kasku, obraz będzie nagrywany w świetnej jakości. Bardzo ważnym parametrem jest również trwałość baterii. Szczególnie, kiedy jesteśmy podróżnikami i chcemy uwiecznić swoje podróże, długo działająca bateria będzie z pewnością bardzo istotnym elementem. Do zakupionego sprzętu możemy zakupić wysięgnik teleskopowy do kamery GoPro dzięki któremu możemy uwieczniać obraz z większych odległości. Najlepsze będą takie, których ramię możemy rozwinąć na dużą odległość, ale możemy je także w prosty sposób schować przykładowo w plecaku podczas podróży, kiedy nie nagrywamy filmu.

Film z kamerki GoPro będzie niesamowitą pamiątką z podróży lub koncertu. Wyrazisty obraz oraz pełnia kolorów sprawi, iż poczujemy się jakbyśmy byli w tym miejscu po raz kolejny i na żywo podziwiali widoki. Warto kupować dobrej jakości sprzęt, który dobrze sprawdzi się w dowolnych warunkach atmosferycznych.

Comments are closed.