Współczesne rozwiązania dla entuzjastów technologii komórkowej, czyli poznaj fantastyczne smartwatche

Dzisiaj sporo ludzi ciekawi się nowoczesnymi technologiami. Dlatego kiedy tylko na rynek weszły smartwatche, momentalnie pozyskały swych wielbicieli. Chciałbyś je poznać? Smartwatche to inaczej mówiąc inteligentne zegarki. Jednakże wskazują nie tylko godzinę i datę, mogą znacznie więcej, bowiem smartwatche to swoiste urządzenia mobilne. Łączą w sobie funkcje zegarków oraz telefonów, a dokładniej komunikują się z naszym telefonem komórkowym przy pomocy technologii Bluetooth.

elektronika

Autor: Microsiervos Geek Crew
Źródło: http://www.flickr.com

Na ekranie przedstawianego zegarka pojawiają się przychodzące połączenia, wiadomości, jak również powiadomienia z Facebooka. To niezwykle komfortowe rozwiązanie, gdyż nie zawsze możemy wziąć komórkę do ręki, a na zegarku wszystko będziemy mogli sprawdzić. Wszystkie cenione firmy posiadają w swej ofercie smartwatche. Pierwszy z nich to Sony smartwatch 2, który nie tylko posiada wszystkie potrzebne funkcje, ale również wygląda po prostu niezwykle.

Jeśli omawiany tu tekst wciągnął Cię i chcesz więcej, to zapewne przypadnie Ci do gustu link do serwisu, gdzie znajdziesz więcej treści.

Jest niezrównanie stylowy, dlatego przypasuje każdemu, bez znaczenia od wieku, starczy wybrać jeden ze sprzedawanych kolorów. Drugim przykładem przedstawianych zegarków jest moto 360. Współpracuje z komórkami wyekwipowanymi w system Android, a dzięki fantastycznej baterii może pracować aż przez cały dzień. Wszystko zależy od tego, jak używamy zegarek.

Masz ochotę doszkolić się z owego intrygującego tematu? Zatem dobrze trafiłeś. Zwyczajnie kliknij to maszyna do koszulek i przejdź do następnej witryny.

Nadmieniony model jest odporny na kurz oraz wodę, więc nawet zachlapanie podczas mycia rąk nic mu nie zagraża. Dobrze jeszcze wspomnieć o smartwatchu Samsung gear s2, jaki występuje w 2 wersjach – sportowej oraz klasycznej. Doskonale wygląda i na męskiej, i na kobiecej ręce, zatem przypadnie do gustu każdej zaciekawionej osobie – sony smartwatch 2 czarny.

smartwatch

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Jest niebywale dobrze wykonany oraz pozwala na swobodną komunikację z posiadaną komórką, ciesząc się powyżej przytoczonymi funkcjami, jakie pozwalają na jego przeróżne zastosowanie. Poza smartwatchami zwłaszcza cenionym rozwiązaniem są aparaty komórkowe na dwie karty sim, między innymi Nokia 230 dual sim. To świetny telefon dla osób potrzebującej niniejszej funkcji, a dodatkowo ma rewelacyjny aparat wyposażony w lampę błyskową, pozwalającą na robienie zdjęć w nocy, co ucieszy niejedną osobę – .

Comments are closed.