Z jakiej przyczyny programy CRM są takie przydatne?

Jako broker ubezpieczeniowy nieraz marzyłam na temat rozwiązania, które pomogłoby mi w zarządzaniu swoimi działaniami. Ja sama próbuję utrzymać porządek i być zorganizowaną. Ale masa papierów poupychanych w segregatorach, kilkanaście aplikacji do obsługi wcale mi tego zadania nie ułatwia. Czasem jest wręcz odwrotnie, ileż ja się musiałam nieraz naszukać, by znaleźć wzór umowy. Z tego wszystkiego nieraz byłam bliska frustracji.

NetSoft24.pl
Źródło: http://netsoft24.pl

Testowałam inne rozwiązania. Aż pewnego dnia stwierdziłam, że w erze nowoczesnych rozwiązań informatycznych powinien być dostępny oprogramowanie dla brokera ubezpieczeniowego – (sprawdź oprogramowanie dla brokera). Okazało się, że taki program istnieje.

Od tej pory zajmowanie się obsługą klientów, dokumentami oraz rozliczeniami ubezpieczeniowymi jest o wiele prostsze. A przy okazji, aktualnie trudno jest mi nie pamiętać o spotkaniu czy kontakcie z klientem, bo CRM dla brookera (Netsoft.24) mi o tym w skuteczny sposób przypomni.

W tym momencie stworzenie przejrzystej bazy danych to dla mnie nie problem. Również nie nie mam potrzeby już szukać wzorów dokumentów ubezpieczeniowych – program zrobi to za mnie. Dobrą stroną tego programu jest to, że jest kompatybilne z innymi aplikacjami w naszym przedsiębiorstwie .

Jak odnalazłam wyżej omawiane rozwiązanie? Wprowadziłam w wyszukiwarce frazę „CRM Wrocław” i porównałam oferty, po czym postawiłam na najlepszą według mnie. Jestem niezwykle zadowolona.

Comments are closed.